Jakiś czas temu firma Troika ogłosiła konkurs na przedni panel dla powstającego komputera Amy'05 (na którym będzie działał system AmigaOS 4). Dzisiaj na swojej stronie WWW publikuje podgląd (1, 2, 3, 4, 5, 6) na niektóre z nadesłanych prac.
Dodano: 2005-12-15 00:00, Autor: st, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 3648
Konkurs Troiki - niektóre nadesłane propozycje
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 15
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Delf_2000E
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
MaaG^dA
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2005-12-16 00:03
Nie ma co. Zdjecia fooooollll wypas z tymi zdjeciami to naprawde dali ciala albo maja cos do ukrycia. Nawet te obudowy fajnie wygladaja
-
komentarz #2 wysłany: 2005-12-16 00:18 w odpowiedzi na komentarz #1
To jest tylko podglad na prace konkursowe. Pelnej jakosci obrazki udostepnia pewnie jak konkurs zostanie zakonczony. Wyglada na to, ze Troika po prostu nie moze sie zdecydowac i postanowila zaczerpnac informacji od ludzi - na aw.net toczy sie cala dyskusja - co sie komu podoba.
-
komentarz #3 wysłany: 2005-12-16 01:44 w odpowiedzi na komentarz #2
hmm, niezly podgląd, najbardziej podobała mi sie obudowa w kształcie ikonki pdf. na drugi raz niech może się bardziej przyłożą
-
komentarz #4 wysłany: 2005-12-16 11:21
O, to na amisię jest Photo Suite 4 i wy nic nie pisaliście? : )
- Discord
-
Online: 15
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Delf_2000E
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
MaaG^dA
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole
- Najpopularniejsze
