eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 15. lipca, 2020, 20:41

Dodano: 2019-07-10 15:50, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2364 English Version

A A A

Enhancer Software 1.5

Odtwarzaj wideo

30 czerwca firma A-EON Technology Ltd udostępniła za darmo dla dotychczasowych klientów zestaw dodatkowego oprogramowania dla AmigaOS 4 - Enhancer Software 1.5. Jest to szósta wersja publiczna, którą można pobrać za pomocą narzędzia Updater. Wszystkie trzy warianty oprogramowania Enhancer zostały zaktualizowane: Plus, Standard i Special Edition.

Duże zmiany zaszły w bibliotece Warp3D Nova i OpenGLES 2, w tym takie, które ułatwiają prace deweloperom portującym gry z wykorzystaniem wrappera GL4ES. Drugim ważnym elementem tej aktualizacji jest program MultiViewer, który na systemach posiadających bibliotekę Warp3D Nova używa jej do renderowania i przetwarzania obrazów 2D. Oznacza to, że stary system graficzny Picasso96 nie jest już używany przez MultiViewer do renderowania obrazów 2D i cały zakres pamięci wideo na karcie graficznej może być używany przez MultiViewer.

Lista wszystkich zaktualizowanych elementów pakietu ES:

komenda SystemReboot, sterownik HDAudio (nowość), datatype Logfile, gadżety ReAction (InfoData, Listviewer, Progressbar i Tickbox), SSH2-Handler, biblioteki (Zip, OGLES2, Warp3D Nova i Warp3D Nowa SI), programy Format i Updater, a także Clock, MultiEdit, MultiViewer i X-Dock

A-EON: Pakiet ten jest rezultatem pracy niewielkiego, ale oddanego zespołu, który dołożył wszelkich starań, aby wykonać dobrze te zadania. A-EON chciałby podziękować deweloperom, beta testerom i tłumaczom za ich znaczący wkład.

zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze