eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 5. grudnia, 2020, 00:49

Dodano: 2020-11-15 23:55, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 456

A A A

The Amiga Show Episode 01

Nowy kanał The Amiga Show w serwisie YouTube ma zawierać 25 minutowe nagrania materiałów "z Amigi o Amidze". Pierwszy odcinek poświęcony jest wydarzeniom z lipca 1985 roku, czyli premierze Amigi, w materiale zobaczyć można Debbie Harry, Andy'ego Warhola, magazyn "Amiga World" oraz gry "Mind Walker" i "Air Mail".

Źródło: youtube.com
zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Jak co roku w grudniu pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2020-12-16
Andrzej Potocki
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2020-11-16 08:02

Dlaczego za każdym wejściem na ten portal trzeba się logować ? Czemu nie można pozostać zalogowanym ?

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2020-11-16 11:24 w odpowiedzi na komentarz #1

To nie jest temat tego newsa, ale w skrócie odpowiem - logowanie w naszym serwisie trzyma w sesji przeglądarki, jeśli ją zamkniesz lub nie wchodzisz przez dłuższy czas na eXeca to musisz logować się jeszcze raz. Nowoczesne przeglądarki mają jednak menadżera haseł dlatego na razie zrezygnowałem z przepisywania tego na nowsze rozwiązanie (są inne priorytety, a sam utrzymuję serwis) z wymianą tokenów i wtedy faktycznie pojawiła by się opcja "zaloguj na stałe", czy też np. "zaloguj się za pomogą google/fb" tak jak na innych stronach www.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze