eXec Party 2

21.02.2009,
Miejski Dom Kultury Anin,
ul. V Poprzeczna 33, 04-611 Warszawa,
godziny: 10:00-18:00

Wprowadzenie

Impreza eXec Party odbyła się po raz pierwszy 23 lipca 2005 roku, w 20-te urodziny Amigi. Dzięki wysiłkowi Arka, Szymona oraz Rafała możliwe stało się przedstawienie ówczesnej, najnowszej wersji AmigaOS 4.0, działającej na komputerach marki Amiga One. Prezentacja sprzętu, testy oprogramowania oraz samo spotkanie przeciągnęło się aż do godziny 6-tej następnego dnia.

Pretekstem do przygotowania kolejnej edycji imprezy stał się fakt wydania systemu AmigaOS 4.1 na platformę sprzętową SAM440ep oferowaną przez firmę ACube Systems. Komputer ten był przedmiotem oficjalnego zamówienia, koordynowanego przez redakcję magazynu eXec. Mimo nieoczekiwanego opóźnienia w czasie realizacji, zamówione egzemplarze zaczęły docierać do Polski.

W związku z powyższym, najwyższy czas zaprosić wszystkich sympatyków komputera Amiga na premierowy pokaz Sam440ep w Polsce oraz prezentację AmigaOs 4.1 na dostępnych aktualnie platformach!

Termin, lokalizacja oraz dojazd

Druga edycja imprezy, eXec Party, odbędzie się 21 lutego 2009 w Warszawie. Miejscem spotkania, dzięki życzliwej współpracy Andrzeja Sachanowskiego, stał się Miejski Dom Kultury Anin. Szczegółowa ilustracja lokalizacji znajduje się na stronie MDK. Do miejsca spotkania można dojechać trzema liniami autobusowymi.

Program spotkania

Oficjalna część imprezy eXec Party 2 rozpocznie się o godzinie 12.00 (wstęp od godziny 10:00) i trwać będzie do godziny 18.00. Możliwe jest jednak przedłużenie imprezy (niekoniecznie w tym samym lokalu), zależnie od woli uczestników.

Tematem przewodnim spotkania jest premierowy pokaz działania systemu Amiga OS 4.1 na platformach Sam440ep i Pegasos 2 w Polsce. Sama impreza przyjmie formę towarzyskiego spotkania, które pozwoli na swobodną komunikację entuzjastom komputera Amiga. Luźna atmosfera nie przeszkodzi jednak w przeprowadzeniu kilku pokazów oraz "atrakcji". W chwili obecnej planowane są następujące przedsięwzięcia:

Pod następującymi adresami znajdują się zaproszenia: wersja AmigaOS 4 oraz wersja dla Windows.

eXec party 2 - plakat

* ze względów organizacyjnych nie ma możliwości
przynoszenia własnego alkoholu.