eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 11. grudnia, 2017, 06:37

Dodano: 2000-09-22 00:00, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 927

A A A

Pierwsze jaskółki z Epic Interactive

Firma Epic Interactive zapowiada wydanie portu strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Earth 2140. Gra ta została wydana pod system Windows przez firmę TopWare, znaną z produktów o stosunkowo niskich cenach. Na szczęście wraz z niskimi cenami nie szedł niski poziom gier.

Epic Interactive zakupił już odpowiednią licencję pozwalającą na wydanie gry dla Amigi i Maca. Wersja dla przyjaciółki osiągnęła stan wczesnej wersji beta, ukończenie planowane jest na listopad. Gra będzie miała dość spore wymagania - procesor 040 i 16 MB RAM to absolutne minimum do jej uruchomienia. Oczywiście Posiadacze większej ilości pamięci i akceleratorów z procesorem PowerPC oraz kart graficznych znacząco odczują przyrost przyjemności czerpanej z zabawy. Na koniec dobra wiadomość dla polonusów. Dystrybucją w pełni spolszczonej wersji na terenie Polski zajmie się firma Matay. Przewidywana cena to 120 zł.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 3]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-11 09:35 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 2 (Amiga 3000T):
  1. MadMan - 3 pkt
  2. waldiamiga - 2 pkt
  3. philipo - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze