eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 19. grudnia, 2018, 08:39

Dodano: 2000-10-16 00:00, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 1286

A A A

Exodus wreszcie skończony

Exodus - The Last War to gra, o której głośno się zrobiło po udostępnieniu przez autorów pierwszej wersji demo. Wspaniała grafika, która nie pozostaje w tyle za obecnymi produkcjami na "wiodące" platformy i ogólna jakość stawia ten tytuł od razu w czołówce. Dodatkowo fakt, że grę napisali ludzie "z naszego podwórka" jest znacznym powodem do dumy i stroszenia piórek przed firmami zagranicznymi.

Pierwotny termin wydania gry (III - IV 2000) co prawda nie został dotrzymany, lecz my, amigowcy, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ile to razy przyszło nam czekać nie tylko na oprogramowanie ale i sprzęt (vide BVisionPPC), który pozwoliłby nam co nieco dogonić inne platformy. Tak więc gra Exodus zdaje się być na ukończeniu i zostanie niebawem wydana. Programiści z grupy Złoty Skarabeusz rozpoczęli już prace nad nowym tytułem, o bardzo przyjemnie i swojsko brzmiącej nazwie Husaria. Aktualnie poszukują materiałów z 16 i 17 wieku takich jak mapy, zdjęcia zamków, budynków oraz różnych miejsc (o zdjęcia z tamtego okresu będzie ciężko ;-) ) a także wszelkich obrazków i zdjęć przedstawiających broń używaną w tym okresie.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze