eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 17. grudnia, 2017, 20:21

Dodano: 2000-10-16 00:00, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 878

A A A

Exodus wreszcie skończony

Exodus - The Last War to gra, o której głośno się zrobiło po udostępnieniu przez autorów pierwszej wersji demo. Wspaniała grafika, która nie pozostaje w tyle za obecnymi produkcjami na "wiodące" platformy i ogólna jakość stawia ten tytuł od razu w czołówce. Dodatkowo fakt, że grę napisali ludzie "z naszego podwórka" jest znacznym powodem do dumy i stroszenia piórek przed firmami zagranicznymi.

Pierwotny termin wydania gry (III - IV 2000) co prawda nie został dotrzymany, lecz my, amigowcy, jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ile to razy przyszło nam czekać nie tylko na oprogramowanie ale i sprzęt (vide BVisionPPC), który pozwoliłby nam co nieco dogonić inne platformy. Tak więc gra Exodus zdaje się być na ukończeniu i zostanie niebawem wydana. Programiści z grupy Złoty Skarabeusz rozpoczęli już prace nad nowym tytułem, o bardzo przyjemnie i swojsko brzmiącej nazwie Husaria. Aktualnie poszukują materiałów z 16 i 17 wieku takich jak mapy, zdjęcia zamków, budynków oraz różnych miejsc (o zdjęcia z tamtego okresu będzie ciężko ;-) ) a także wszelkich obrazków i zdjęć przedstawiających broń używaną w tym okresie.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 9]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-17 20:50 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 8 (AmigaOne SE):
  1. SKOLMAN_MWS - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. waldiamiga - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze