eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 16. grudnia, 2018, 02:49

Dodano: 2000-11-22 00:00, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 1201

A A A

WarpUp 5.0

Doczekaliśmy się wreszcie kolejnej wersji systemu WarpUp. Nie jest to jeszcze ostateczna wersja, Sam Jordan postanowił udostępnić do testów wersję beta. Jak mówi sam autor, pakiet nie zawiera żadnych rewolucyjnych zmian, jest to wersja wzbogacona o poprawki i możliwości zasugerowane przez różnych programistów (m.in. tych z Microcode Solutions pracujących nad emulatorem iFUSION).

WarpUp 5 zawiera również najnowszą wersję beta emulacji ppc.library autorstwa Franka Wille oraz wbudowany algorytm CS233PPCFix - posiadacze sprawiających problemy akceleratorów będą mogli usunąć zbędny w tym wypadku program. Warto go jednak zachować w bezpiecznym miejscu, jako że wbudowany patch nie zawiera możliwości generowania raportu w razie wystąpienia kolejnego problemu. Pakiet, z powodu problemów z serwerem FTP, dostępny jest tymczasowo na serwerze WWW.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze