eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 18. grudnia, 2017, 03:57

Dodano: 2000-07-17 00:00, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 1147

A A A

Eyetech oferuje zestawy developerskie

Firma Eyetech Group Ltd, po dyskusjach z Amiga Inc., określiła swoją ofertę zestawów dla programistów chcących tworzyć aplikacje dla AmigiNG. Oferta jest tak skalkulowana, żeby trafić do użytkowników z różnymi zapotrzebowaniami i różnymi zasobami finansowymi.

Wszyscy chętni mogą więc nabyć sprzęt zaczynając od modelu opartego na procesorze K6-2 500 MHz i płycie głównej ze zintegrowaną kartą graficzną i dźwiękową, poprzez model wyposażony w kartę graficzną ATI Rage i kartć dźwiękową Crystal CS 4281 PCI skończywszy na modelach o wymaganiach całkowicie zgodnych z danymi Amiga Inc. (karta Matrox G400 oraz SoundBlaster Live). Oprócz wymienionych podzespołów, każdy model różni się ilością dodatkowego osprzętu, pojemnością pamięci RAM i dysku twardego. Różne są także obudowy, dostosowane wielkością do zawartości. Wićcej szczegółów firma Eyetech prezentuje na stronie WWW.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 10]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-18 20:20 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 9 (Subway):
  1. SKOLMAN_MWS - 3 pkt
  2. waldiamiga - 2 pkt
  3. philipo - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze