The Great Giana Sisters był komputerową odpowiedzią na konsolowego Super Mario Bros uznawanego wówczas za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą platformówkę swoich czasów. Giana Sisters, będąca dosyć wierną kopią pierwowzoru, przeniesioną na większość komputerów domowych, do których między innymi zaliczano także Amigę, również świeciła sukcesy.
Dodano: 2010-06-30 08:51, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 5585
Giana's Return 0.999
Przez lata powstawały mniej lub bardziej podobne gry bazujące na identycznym mechanizmie rozgrywki, jednak nigdy nie powstał żaden sequel tej gry. Wydano co prawda Gianę Sisters DS, będącą znacznie unowocześnioną wersją oryginału, jednak dostępna jest tylko na kieszonkowe konsole Nintendo. Giana's Return jest projektem mającym na celu możliwie wierną kontynuację Giany również na inne platformy. Archiwum z wersją dla AmigaOS znajdziemy tutaj.

-
Discord (online: ) «»
-
Online: 13
AmiKit
Cizar
Heng
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
Nightmare777
Patu
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2010-06-30 20:37
Nie wiem dlaczego, ale jakos ta nowa Giana mi sie nie podoba. Gra niby ciekawa, ale jak dla mnie jest dziwne sterowanie i animacja. Moze za bardzo przyzwyczailem sie do Amigowych platformowek, wiele remakow mi sie podoba, ale niestety nie w tym przypadku.
- Discord
-
Online: 13
AmiKit
Cizar
Heng
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
Nightmare777
Patu
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole