eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 11. grudnia, 2018, 17:34

Dodano: 2001-01-13 00:00, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 1152

A A A

Perfect Paint 2.4

Perfect Paint jest programem do obróbki grafiki i animacji, mogącym stanąć w szranki z niejednym programem komercyjnym, wychodząc oczywiście z takiej potyczki z tarczą. Autor programu, Francuz, Georges Halvadjian podjął decyzję o rozpowszechnianiu swojego dzieła na zasadach Freeware, czyli zupełnie za darmo.

Na dodatek w dosyć szybkim tempie program jest rozwijany. Najnowsza wersja nosi numer 2.4, i oprócz znacznej liczby poprawek i mniejszych udoskonaleń, dostajemy RayLab Factory, proste GUI współpracujące z programem do Raytracingu RayLab. O ile jednak Raylab korzysta z procesorów PowerPC (wersję dla WarpUP można znaleźć na Aminecie), o tyle sam Perfect Paint działa na procesorze 68k. Jest to jednak idealna propozycja dla mniej zamożnych użytkowników, którzy nie mają wystarczających pieniędzy, aby kupić programy typu ImageFX lub nawet znacznie tańszy ArtEffect.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze