eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 16. grudnia, 2018, 22:47

Dodano: 2013-05-02 13:12, Zamieścił: kr, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1339

A A A

Coraz bliżej do wydania podręcznika Directory Opusa

Adam Zalepa informuje: Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przekazuję kolejne informacje dotyczące mojego podręcznika programu Directory Opus. Książka będzie miała format B5 i objętość 350 stron. Zgodnie z sugestiami wielu osób będzie wydana w twardej oprawie. (...)

Treść zawiera wszystkie zagadnienia poruszone w starym wydaniu, czyli obejmuje Opusa w wersjach od 5.0 do 5.8 (Magellan II) - jego obsługę i szczegółową konfigurację wraz z wykorzystaniem AmigaDOS, ARexxa, FTP i oprogramowania zewnętrznego. Całość została gruntownie zweryfikowana pod względem merytorycznym, tekst został przeredagowany, poprawiony i uzupełniony. Podręcznik planowo ma być dostępny w czerwcu i jeśli tylko nie nastąpi opóźnienie ze strony drukarni termin zostanie dotrzymany. Książkę będzie można zamówić za pośrednictwem nowej strony internetowej, która wystartuje wraz z premierą. Cena wyniesie 40 zł razem z kosztami wysyłki. Kilka egzemplarzy zostanie bezpłatnie przekazanych po polskich portali zajmujących się Amigą, co mam nadzieję zaowocuje recenzjami i konstruktywną krytyką na przyszłość. Pozdrawiam.

Autor: Adam Zalepa

Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze