eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 20. lipca, 2018, 06:59

Dodano: 2013-07-01 12:48, Autor: st, Kategoria: Linux, Liczba wyświetleń: 1231

A A A

Ben zestrzelił OS4 OpenLinuxa?

Niejaki Robert J. Dohnert to kolejny osobnik, który postanowił nam zrobić wodę z mózgu i przygotować nowe produkty o nazwie "Amiga OpenLinux" i "Amiga Enterprise Linux".

Pod adresem os4online.com można znaleźć informacje na temat dystrybucji Linuxa powstałej w oparciu o Ubuntu i Debiana o nazwie "OS4 OpenLinux". Na jej bazie miały powstać serwery, komputery stacjonarne i laptopy z logo "Amiga". Autor pomysłu wcześniej kontaktował się z Barrym Altmanem (świętej już pamięci) z Commodore USA, dobijał się też do Amiga Inc. Od tej ostatniej firmy nie uzyskał jednak odpowiedzi i w końcu jak donosi (obrazek) serwis amiga.news.de opublikował informacje o nowych produktach "Amiga OpenLinux" i "Amiga Enterprise Linux", co miało przywołać właścicieli marki.

No i udało mu się! Około 30 minut po tym jak Ben Hermans z Hyperionu był zalogowany na krótki czas w serwisie amigaworld.net, boing na stronie OpenLinuxa zmienił kolor na niebieski, a informacje o nowych Amigach zostały usunięte z serwisu Dohnerta.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze