eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 29. września, 2022, 16:50

Dodano: 2013-07-01 12:48, Autor: st, Kategoria: Linux, Liczba wyświetleń: 3447

A A A

Ben zestrzelił OS4 OpenLinuxa?

Niejaki Robert J. Dohnert to kolejny osobnik, który postanowił nam zrobić wodę z mózgu i przygotować nowe produkty o nazwie "Amiga OpenLinux" i "Amiga Enterprise Linux".

Pod adresem os4online.com można znaleźć informacje na temat dystrybucji Linuxa powstałej w oparciu o Ubuntu i Debiana o nazwie "OS4 OpenLinux". Na jej bazie miały powstać serwery, komputery stacjonarne i laptopy z logo "Amiga". Autor pomysłu wcześniej kontaktował się z Barrym Altmanem (świętej już pamięci) z Commodore USA, dobijał się też do Amiga Inc. Od tej ostatniej firmy nie uzyskał jednak odpowiedzi i w końcu jak donosi (obrazek) serwis amiga.news.de opublikował informacje o nowych produktach "Amiga OpenLinux" i "Amiga Enterprise Linux", co miało przywołać właścicieli marki.

No i udało mu się! Około 30 minut po tym jak Ben Hermans z Hyperionu był zalogowany na krótki czas w serwisie amigaworld.net, boing na stronie OpenLinuxa zmienił kolor na niebieski, a informacje o nowych Amigach zostały usunięte z serwisu Dohnerta.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 4
  • bo4danbo4dan
  • mschulzmschulz
  • SZAMAN / eXec.plSZAMAN / eXec.pl
dołącz do kanału »
Discord
Online: 4
  • bo4danbo4dan
  • mschulzmschulz
  • SZAMAN / eXec.plSZAMAN / eXec.pl
dołącz do kanału »
AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze