eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 29. czerwca, 2022, 06:24

Dodano: 2001-02-28 00:00, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 3258

A A A

AmigaOne PPC później

Nie jesteście ciekawi jak wyglądałby świat Amigi, gdyby nie było w nim żadnych opóźnień? Niestety, chyba nigdy nie będzie dane nam zaznać takiej sytuacji. Według Alana Redhouse, szefa firmy Eyetech Group Ltd, płyta AmigaOne PPC 1200 pojawi się dopiero w drugiej połowie maja 2001 (i to przy sprzyjających warunkach) a nie jak zakładano wcześniej w pierwszym kwartale tego roku. Czekamy?


Dodaj komentarz

komentarz #1 wysłany: brak daty

Tia zaś czekamy, ale to normalne chyba ) Ciekawie się zapowiada ten wyścig w sloty Może wreszcie spadną ceny ))

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Ja mogë poczekaę i do wrzeônia, byleby tylko to w koďcu wyszîo. Wczoraj z nudów przeglâdaîem stare numery MA. Oto co miëdzy innymi wyczytaîem: "Autorzy Fusiona zapowiadajâ űe wersja pod PPC, ukaűe sië jeszcze w 1997 roku." A teraz drugi cytat z relacji z targów Kolonia'98 "Escena twierdzi űe zbudowaîa juű prototyp karty G3, a do seryjnej produkcji, przymierza sië juű niedîugo". Co wyszîo z tych projektów wiemy wszyscy. I choę mam powaűne wâtpliwoôci czy rzeczywiôci kiedykowlwiek pracowano nad Fusionem PPC. To jednak nie przeszkadzaîo to ludziom z Microcode Solutions mamię nas obietnicami, aű do teraz. Pozostaje mieę nadzieje űe któryô z trzech zapowiadanych ostatnio projektów kart z G4, doczeka sië w koďcu finalizacji i co najwaűniejsze aby jego cena rzeczywiôcie zachëcaîa Amigowców do jego zakupu. Bo chyba kaűde rozwiâzanie powyűej 2500zî, bëdzie raczej sprzyjaîo budowaniu AmigaOne w oparciu o pocki Intela a nie Motoroli.

Odpowiedz

Piotr Domagała
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty

Jeôli AmigaOne PPC 1200 bëdzie póúniej to kiedy pojawi sië AmigaOne 4000, w 2002 roku? Chyba trzeba bëdzie zaczâę inwestowaę w A1200 ( A tak mi byîo dobrze.

Odpowiedz

Marcin Juszkiewicz
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Jak może nie wszyscy wiedzą (a to widać na komentarzach powyżej) konsolka od wpisywania komentarza umożliwia wybór charsetu w jakim się pisze - wszystko po to by amigowce też mogli wpisywać jak lubią (AmigaPL) a było to tak jak trzeba (ISO-8859-2). W końcy czy to tak trudno wybrać charset na dole z listy?

Odpowiedz

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

Tak projektów było już wiele i obietnic też. Mimo wszystko narazie używam sobie Mediatorka i całkiem miło to wygląda, a może i nie zaś odpadło parę gierek )(( Jak wyjdzie SHark z EL-Boxu to też go łyknę ale niech wreszcie jest i działa prawidłowo. Dzięki tańszym PCI przynajmniej można niższym kosztem co niecio wcisnąć w Towerkę i jakoś rulezować dalej. W granicach 2500 jeszcze można się zastanowić

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: