eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 19. grudnia, 2018, 08:15

Dodano: 2013-08-08 08:52, Zamieścił: kr, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1391

A A A

Najbliższe plany wydawnicze aibb.pl

Otrzymałem wiele pytań dotyczących dalszych planów wydawniczych. W związku z tym chciałbym oficjalnie potwierdzić, że trwają prace nad podręcznikiem dotyczącym systemu AmigaOS 3.1. Będzie to obszerna pozycja obejmująca obsługę i konfigurację systemu wraz z oprogramowaniem pomocniczym, które jest dzisiaj nieodzowne.(...)

Poruszone zostaną takie kwestie jak MUI, ClassAct, New Icons, obsługa dużych dysków, napędów CD i DVD, przenoszenie, odzysk, konwersja i kompresja danych, oprogramowanie antywirusowe, korzystanie z sieci, pisanie skryptów AmigaDOS i ARexxa, obsługa PowerPC, programy modyfikujące funkcje systemowe, zamienniki i wspomagacze oprogramowania systemowego, użycie różnych systemów plikowych, diagnostyka uszkodzeń i rozwiązywanie typowych problemów, drukowanie, optymalizacja systemu i wiele innych. Tematy te często przewijają się na forach amigowych i z pewnością wymagają gruntownego omówienia. Premiera nowej książki przewidziana jest na pierwszy kwartał 2014 roku, o postępach prac będę informował na bieżąco. Szczegółowe informacje będą również zamieszczane na stronie aibb.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

Autor: Adam Zalepa

Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
MasterMax/InnerPower
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2013-08-08 11:01

Mam już zakupioną książkę o Directory Opus 5, a tu zapowiada się kolejna rewelacyjne pozycja od p. Adama Zalepy. Piszę się na tę książkę! Opis zawartości przedstawia się nad wyraz zachęcająco, z tego co można przeczytać będzie to praktyczne kompendium wiedzy nt. systemu komputerów Amiga oraz warstwy użytkowej tych komputerów. Ciekaw jestem, czy autor będzie opierał się po części na informacjach zawartych w Magazynie Amiga na przestrzeni lat wydawania tego pisma. Życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na wydanie tej książki!

Odpowiedz

Moskic
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2013-08-08 18:58

Ja lubię czytać takie książki po fakcie jak już sam ustawię sobie system Podziwiam autora że mu się chce

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze