eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 17. lipca, 2018, 17:09

Dodano: 2013-08-19 18:42, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 997

A A A

Arora - pierwszy obrazek

Arora to przeglądarka internetowa korzystająca z silnika WebKit, która pierwotnie została stworzona na potrzeby firmy Trolltech przez Benjamina Meyera jako przykład integracji biblioteki Qt z silnikiem Webkit (Qt Demo Browser w Qt 4.4.0).

Jak czytamy pl.wikipedia.org Meyer następnie zdecydował się na niezależne rozwijanie przeglądarki właśnie pod nazwą Arora. Oferuje ona szereg funkcji, takich jak przeglądanie w kartach, zarządzanie zakładkami, tryb prywatności, obsługę wyszukiwarek OpenSearch czy menedżer pobierania. Zawiera również bogaty zestaw narzędzi dla deweloperów stron WWW. Dostępna jest polska wersja językowa przeglądarki.

Na portalu amiganews.it możemy zobaczyć pierwszy obrazek przedstawiający port tej przeglądarki na Amigę. Prace prowadzi Guillaume 'zzd10h' Boesel.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze