eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 16. czerwca, 2021, 19:00

Dodano: 2014-01-02 07:30, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 3024

A A A

Tremulous 1.1.0

Jak czytamy w serwisie gry-online.pl Tremulous to darmowa, sieciowa strzelanina FPP, zawierająca pewne elementy strategii czasu rzeczywistego. Gracz, w zależności od upodobań, wciela się w praworządnego marine lub przerażającego obcego. Na Amigę dostępna jest dzięki HunoPPC.

getVideo: http://www.youtube.com/watch?v=L61qv7bYDb4

Program oparty jest na zmodyfikowanym silniku Quake III: Arena (konkretnie na projekcie Icculus.org/Quake3) i rozprowadzany jest na warunkach licencyjnych GPL. Warto zwrócić uwagę na elementy RTS w Tremulous. Obie rasy mają bowiem możliwość konstruowania budowli (16 różnych typów), niczym w rasowej strategii. W zależności od dostępnych środków i sytuacji panującej na polu bitwy, możemy postawić konstrukcje o przeróżnym zastosowaniu, np. instalacje leczące rannych wojowników czy wieżyczki broniące pewien obszar przed osobnikami wrogiej frakcji.

zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

Ferin
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2014-01-02 14:48

Trochę się to źle ogląda bo trzyma kamerę w ręku i gada po żabiemu, ale sama gra i szybkość działania są bardzo dobre. Takie gry mogą przyciągnąć na dłużej. Jaką Amigę ma Huno?

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze