eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 10. grudnia, 2018, 08:08

Dodano: 2014-01-23 17:17, Autor: st, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 1130

A A A

Pixel Heaven 2014

Pixel Heaven - o tym wydarzeniu będziemy pisać pewnie jeszcze nie jeden raz. Teraz tylko wstępnie informujemy, że druga edycja imprezy przeznaczonej dla fanów komputerowej rozrywki w stylu retro odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2014 roku, w centrum Warszawy, w klubie 1500m2.

Pixel Heaven

Przebieg wydarzeń podczas imprezy dostępny jest tutaj - jak widać interesująco zapowiada się wykład o ojcu Amigi i pokaz demosceny przeprowadzony przez VOyagera.

Karty wstępu podzielone są zależności od tego jak chcemy spędzać czas na imprezie i może je już zamawiać - ceny od 40 do 150 zł.

A jak było rok temu zobaczcie na tym materiale wideo:

getVideo: http://www.youtube.com/watch?v=uHnLYMCTBfk

Pewnie zastanawiacie się również co to są "gry indie"? Odpowiedź jest prosta:

Niezależna gra komputerowa (ang. independent video game, potocznie gra indie) - gra komputerowa, która została stworzona przez mały zespół lub jedną osobę bez finansowego wsparcia wydawcy gier. [źródło - pl.wikipedia.org]

Podczas Pixel Heaven 2014 odbędzie się wystawa i konkurs na najlepsze gry niezależne, czyli Indie Basement 2.0, szczegóły znajdziecie tutaj.

zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze