eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 11. sierpnia, 2020, 08:56

Dodano: 2001-08-29 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1309

A A A

MediatorUP 2.4

Pojawiła się właśnie nowa wersja pakietu oprogramowania dla płyty Mediator - MediatorUP 2.4. Zawiera ona m.in. bibliotekę pci.library v4.1, która może pracować zarówno w trybie MMU jak i NO_MMU. Nowe wersje sterowników zawarte w pakiecie zostały przepisane i mogą współpracować z oprogramowaniem z płyty Mediator Multimedia CD.


Dodaj komentarz

Daniel Filipczak
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

moga bo ich jeszcze nie ma w wersji znanej z obrazka na stronie WWW

Panienka z okinka mi wciska ze maja kupa zmowien i dlatego wysla dopiero kiedystam. Nie wierze jej. Ogolnie dziala mi na nerwy. Tak samo bylo z Mediatorem. Mozna bylo skladac zamowienia od ktoregos tam chyba czerwca zeszlego roku. Pamieta ze byl to poniedzialek. Dzwonie o 9 iles tam. Zamawiam. Po tygodniu dzwonie. Gdzie Mediator?. aaaa bo myt adhdhfddjdf mamy tyle zamowien. Pytam sie "Ktory jestem w kolejce? Przez pol godziny tyle zamowilo osob? ofcoz. Mediatora otrzymalem po poltora miesiaca. REWELACJA.

Moze by tak nie klamac, od klamania sie zmarszczki robia

Odpowiedz

Krzysztof Szymański
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Nie ma się czemu dziwić. Elbox czuje się monopolistą o niezachwianej pozycji na rynku Amigi. Wystarczy przeczytać koment #35 tutaj:

http://amiga.pl/comments.jsp?nid=892

aby sie dowiedzieć jak traktują konkurencję. Klienta traktują pewnie z podobnym lekceważeniem. Pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś się na tym sparzą...

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

aby sie dowiedzieć jak traktują konkurencję

No jak traktują tą konkurencję według Ciebie? Bo według mnie to jest to całkiem rzeczowa wymiana argumentów. A argumenty Feia mówiące: Prometeusz jest lepszy bo jest ładniejszy i ma inne scalaki są jednak troszkę tu nie na miejscu. Poza tym skoro Fei pisze o produkcie dla dużych Amig to wypada go porównywać z tym samym od konkurencji (a czy jest aktualnie dostępny to inna sprawa).

Odpowiedz

Radek Wasielewski
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Obie firmy dopiero raczkują ... chociaż w przypaku Mataya jest to uzasadnione ... Elbox jest już tyle czasu na rynku, że mógłby wreszcie wstać z klęczek. W tym stadium rozwoju w jakim są i Matay i Elbox nie są w stanie zaoferuować nam nic tak hura-zaawansowanego technologicznie niewiem więc skąt w nich ta buta i zadzieranie nosa. Sercem jednak jestem przy Matayu, są firmą ambitną i szybko się uczą (bo tak to na razie trzebas nazwać) Nie mam jednak wątpliwości że mają lepsze perspektywy. Chociażby ze względu na sposób podejścia do klienta. Skostniałe reguły panujące w Elbox'sie i sposób obchodzenia się z nami byłby czymśnormalnym 20 lat temu ... latka lecą Panowie ... troszkę samokrytyki i ... keep smiling Trzymam kciuki za obie firmy bo bez nich to się chyba wszystko rozsypie ... ale za Matayem jakby mocniej. Greetz.

Odpowiedz

Daniel Filipczak
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

A co maja kleczki do stosunku do klienta?

Elbox niestety mimo zaslug, ze zrobili swietny produkt jakim jest Mediator dzial kontaku z klientami ma o kant d... .

Mimo byka z memory window jestem z niego calkiem zadowolony. Amiga jest nareszcie super stabilna. Ze mslotami ZII Micronika byla podatna na dziwne zwiechy konczace sie czerwonym ekranem. W MEdiatorze tego sie nie uswiadczy. Co sie chwali.

Calosc zadowolenia psuje zlew jaki funduja nam pracownicy zwiazani z marketingiem, kontaktem z klientem itd.

Polityka marketingowa opiera sie nie na przyjaznym stosunku firmy do klienta i na revers, ale na jakis cwaniackim pozerstwie. Nie tedy droga chyba.

Nie lepiej wychowac sobie fanow Elboxu? Panie Dulian, co Pan mysli?

A tworzycie jedynie wrogow, niezadowolonych do konca ze swietnego produktu ludzi etc. A zbyt czepialskich wpisujecie pewnie na jakies czarne listy, na ktorych maile sie nie odpisuje etc.

Malosc firmy, czy kleczki nie maja nic do rzeczy. Znam wiele firm malych, ktore podejscie do klienta maja rewelacyjne. Czas poswiecony klientowi (temu ktory juz zaplacil, hehe) nie uwaza sie za stracony.

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

No jak traktują tą konkurencję według Ciebie?

Chociażby per "ty". Dla mnie wystarczy.

Bo według mnie to jest to całkiem rzeczowa wymiana argumentów. A argumenty Feia mówiące: Prometeusz jest lepszy bo jest ładniejszy i ma inne scalaki są jednak troszkę tu nie na miejscu.To nie są moje argumenty, tylko "argumenty" pana Duliana. Czytaj uważniej, proszę.

Poza tym skoro Fei pisze o produkcie dla dużych Amig to wypada go porównywać z tym samym od konkurencji (a czy jest aktualnie dostępny to inna sprawa).

O przepraszam, to nie ja rozpocząłem te porównania. A naszego produktu porównywać nie ma z czym, to fakt. Mediator Z3 jest dostępny jak na razie tak jak Mediator Multimedia CD - w reklamach firmy Elbox.

Odpowiedz

Piotr Mróz
Czytelnik

komentarz #7 wysłany: brak daty

Mam pytanie do kogos z Elboxu:
Ile razy jest szybsza karta VooDoo4 i 5 od karty VooDoo3?
Chodzi mi o 2D i 3D.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: