eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 21. lipca, 2018, 17:34

Dodano: 2000-09-01 00:00, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 1120

A A A

Plany firmy Elbox

Jak donosi firma Elbox, pierwsza partia płyt MediatorPCI zostanie wyprodukowana w ilości 1000 sztuk w przeciągu najbliższych 2 tygodni. Żeby jednak nie przedłużać oczekiwania klientów, firma nie będzie czekać na ukończenie całości lecz sukcesywnie wysyłać mniejsze ilości do dostawców. Pierwszych egzemplarzy należy spodziewać się w przeciągu kilku dni.

Większość Mediatorów została już zamówiona przez zagranicznych dystrybutorów, jednak jak zapewnia Elbox, rynek polski nie pozostanie pominięty. Oferta dla polskiego klienta zostanie przedstawiona w poniedziałek, 4 września. Także następny tydzień będzie obfitował w wiadomości z Elboxu. Firma chce przedstawić kilka szczegółów dotyczących Mediatora dla dużych Amig. Dowiemy się także, czym Elbox znów nas zaskoczy, gdyż planują nowe urządzenie do naszych Amig, o którym na razie nie chcieli nic powiedzieć.


Dodaj komentarz

Ankieta: I co dalej? «»
Po polemicznych tekstach Piany i Krashana zapraszamy Was do udzielenia odpowiedzi w naszej ankiecie, która ma pokazać jakie obecnie panują nastroje co do przyszłości platformy w naszym środowisku. Można oddać głos na jedną z opcji lub dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-07-31
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze