eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 15. grudnia, 2017, 18:48

Dodano: 2000-09-01 00:00, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 969

A A A

Plany firmy Elbox

Jak donosi firma Elbox, pierwsza partia płyt MediatorPCI zostanie wyprodukowana w ilości 1000 sztuk w przeciągu najbliższych 2 tygodni. Żeby jednak nie przedłużać oczekiwania klientów, firma nie będzie czekać na ukończenie całości lecz sukcesywnie wysyłać mniejsze ilości do dostawców. Pierwszych egzemplarzy należy spodziewać się w przeciągu kilku dni.

Większość Mediatorów została już zamówiona przez zagranicznych dystrybutorów, jednak jak zapewnia Elbox, rynek polski nie pozostanie pominięty. Oferta dla polskiego klienta zostanie przedstawiona w poniedziałek, 4 września. Także następny tydzień będzie obfitował w wiadomości z Elboxu. Firma chce przedstawić kilka szczegółów dotyczących Mediatora dla dużych Amig. Dowiemy się także, czym Elbox znów nas zaskoczy, gdyż planują nowe urządzenie do naszych Amig, o którym na razie nie chcieli nic powiedzieć.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 8]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-16 14:10 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 7 (Paloma):
  1. Grzegorz - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze