Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2004-05-30 00:00, Autor: kb, Kategoria: AmigaOS, Liczba wyświetleń: 3581

A A A

AmigaOS 4.0 Pre-release - obrazki

Płyty CD z wersją Developer Pre-release systemu AmigaOS 4.0 przygotowano dla posiadaczy Amigi One, a dla reszty przygotowano obrazki.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 9
 • Adam_MAdam_M
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • HengHeng
 • IMPBotIMPBot
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • spazmaspazma
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2004-05-31 13:00

Strony z obrazkami nie znaleziono, podobnie z plyta z AmigaOS 4

Odpowiedz

Marcin Wolanski
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2004-05-31 19:16

Płyty CD z wersją <B>Developer Pre-release</B> systemu <B>AmigaOS 4.0</B> przygotowano dla posiadaczy <B>Amigi One</B>, a dla reszty przygotowano <A HREF="http://amigaworld.net/modules/features/index.php?op=r&cat_id=6&rev_id=57&sort_by">obrazki</A>. <P><FONT SIZE=-2>[kb]</FONT>

A czy dowiemy się że znaczki pocztowe /te na koperty z AoS4/ zostały poślinione

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #3 wysłany: 2004-06-02 20:24 w odpowiedzi na komentarz #2

A czy dowiemy się że znaczki pocztowe /te na koperty z AoS4/ zostały poślinione

Nie musisz się dowiadywać, jeśli nie chcesz. Po prostu nie zaglądaj na strony amigowe, jeśli nie obchodzi Cię ich tematyka - obowiązku nie ma.

Trafia właśnie do sprzedaży największa aktualizacja systemu Amigi od 1992 i będę o tym pisał, bo dla mnie jest to duże wydarzenia. Nie zamierzam zwracać uwagi na kilkanaście osób, które wykazują mocne zaniepokojenie faktem ukazania się AmigaOS 4.0 Pre-release.

A tak przy okazji jeszcze zapytam. Gdzie są teraz te wszystkie misie, które tak autorytatywnie twierdziły, że AmigaOS 4.0 nie powstanie? No gdzie?

Odpowiedz

Artur Pietruk
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2004-06-03 00:24 w odpowiedzi na komentarz #3

A tak przy okazji jeszcze zapytam. Gdzie są teraz te wszystkie misie, które tak autorytatywnie twierdziły, że AmigaOS 4.0 nie powstanie? No gdzie?

Jakieś oszołomy które tak twierdziły, były. Ale ja raczej pamiętam, że większość nie kwestionowała powstania AmigaOS 4.0 w ogóle - twierdzono, że nie powstanie ani za "dwa tygodnie", ani nawet za pół roku, gdyż zajmnie to trochę więcej czasu. A gdzie są misie które na każdy taki komentarz autorytatywnie odpowiadały że tak twierdzący są w błędzie? Ja natomiast pamiętam 100 newsów ze screenshotami. A AmigaOS do dziś nie mogę zobaczyć. Dla mnie news, jaki chciałbym usłyszeć to "Drogi użytowniku, możesz isc do sklepu i kupić nowy AmigaOS do swojej AmigiPPC/AmigaONE" - reszta tego co się pojawia w temacie AmigaOS 4 to w 95% nie są żadne newsy i już od dawna mdli od tego.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #5 wysłany: 2004-06-03 10:31 w odpowiedzi na komentarz #4

Jakieś oszołomy które tak twierdziły, były.

Nie tak mało ich było, zresztą mam wrażenie, że niektórzy do dzisiaj nie mogą uwierzyć, że ten system powstaje.

twierdzono, że nie powstanie ani za "dwa tygodnie", ani nawet za pół roku, gdyż zajmnie to trochę więcej czasu

Słusznie twierdzono, bo pisanie systemu operacyjnego to nie zadanie na dwa tygodnie, nawet pół roku to stanowczo za mało.

Ja natomiast pamiętam 100 newsów ze screenshotami.

A pod każdym takim newsem 100 komentarzy w stylu: OS 4 nie istnieje, obrazki na pewno są zrobione w Photoshopie, programiści od portowania gier nie napiszą systemu, nie ma wersji PPC, na pewno nie ruszy to na A1, itd. itd.

A AmigaOS do dziś nie mogę zobaczyć.

Będzie skończony to zobaczysz. Ewentualnie zapoznasz się z wersją beta na pokazie. Ostatecznie zobaczysz wersję developerską, chociaż jest ona mocno nieaktualna.

Dla mnie news, jaki chciałbym usłyszeć to "Drogi użytowniku, możesz isc do sklepu i kupić nowy AmigaOS do swojej AmigiPPC/AmigaONE" - reszta tego co się pojawia w temacie AmigaOS 4 to w 95% nie są żadne newsy i już od dawna mdli od tego.

Jakby serwisy amigowe dawały tylko newsy w stylu "Jest nowa wersja systemu, zapraszamy do sklepów", to mógłbyś na nie zaglądać raz na 5 lat. Skoro Cię nie interesują informacje o screenshotach to je zwyczajnie pomijaj, nie musisz za każdym razem pisać komentarza, że dana informacja Cię mdli, bo co kogo obchodzą Twoje zaburzenia gastryczne?

Pozdrawiam

Ja również pozdrawiam

Odpowiedz

Artur Pietruk
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: 2004-06-09 13:06 w odpowiedzi na komentarz #5

<P>Słusznie twierdzono, bo pisanie systemu operacyjnego to nie zadanie na dwa tygodnie, nawet pół roku to stanowczo za mało.

Pewnie że słusznie - tylko dlaczego nie dowierzających pomawiano?

<P>A pod każdym takim newsem 100 komentarzy w stylu: OS 4 nie istnieje, obrazki na pewno są zrobione w Photoshopie, programiści od portowania gier nie napiszą systemu, nie ma wersji PPC, na pewno nie ruszy to na A1, itd. itd.

Szczerze mówiąc, to w ogóle nie dziwie się takim reakcjom - z wielu newsów można było tutaj odnieść mylne wrażenie, że OS4 jest już tuż tuż - tak więc oglądanie któregoś z koleji odcinka serialu "news ze screenshotami" tylko pogłębia irytację.

<P>Będzie skończony to zobaczysz. Ewentualnie zapoznasz się z wersją beta na pokazie. Ostatecznie zobaczysz wersję developerską, chociaż jest ona mocno nieaktualna.

No to fajnie , ale czy to będzie jeszcze za mojej kadencji, czy dopiero moi spadkobiercy zobaczą? Bo zaczynam już wątpić. A może lepiej na następny raz samemu wybrać się do Essen, żeby móc zobaczyć?

Skoro Cię nie interesują informacje o screenshotach to je zwyczajnie pomijaj, nie musisz za każdym razem pisać komentarza, że dana informacja Cię mdli, bo co kogo obchodzą Twoje zaburzenia gastryczne?

Ignorowanie faktów nie sprawia, że przestają one istnieć.

Odpowiedz

Discord
Online: 9
 • Adam_MAdam_M
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • HengHeng
 • IMPBotIMPBot
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • spazmaspazma
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę