Sonic the Hedgehog, to gra która przeszła do historii elektronicznej rozrywki. W tytuł, który kilka lat temu został okrzyknięty przez ELSPA najlepszą grą 30-lecia ery gier komputerowych, mogliśmy dotąd grać jedynie przy użyciu emulatorów. Od dziś można pobawić się sympatycznym jeżem już bezpośrednio na Amidze. Archiwum (dodatkowo wymagana jest biblioteka Allegro) pobierzemy stąd.
Dodano: 2009-11-30 15:02, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4886
OpenSonic 0.1.1
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 10
AmiKit
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
-
komentarz #1 wysłany: 2009-12-01 21:12
Przy piwku można zagrać
- Discord
-
Online: 10
AmiKit
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole