Thomas Frieden pod wpływem próśb ze strony amigowców opublikował krótki raport na temat postępu prac przy porcie przeglądarki FireFox na Amigę (pod nazwą Timberwolf).
Dodano: 2012-01-27 20:56, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2941
Timberwolf - raport Thomasa Friedena
Napisał:
Nie informowaliśmy Was wcale na temat postępu prac od wielu tygodni. Nie dlatego, że nie wydarzyło się nic nowego, ale dlatego, że były to po prostu same "nudne" poprawki błędów i wdrożenia niektórych brakujących funkcjonalności.
Jedyną z nowych funkcji o których warto wspomnieć, jest to że Timberwolf będzie mógł dostosować się do palety kolorów Workbencha. Oznacza to, że będzie korzystał z kolorów GUI zdefiniowanych w systemowych preferencjach, dzięki czemu stanie się bardziej amigową aplikacją.
Czekajcie na więcej informacji w najbliższych dniach.
Oryginał wypowiedzi dostępny jest tutaj.

-
Discord (online: ) «»
-
Online: 14
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Heng
IMPBot
juen
Laubzega
MaaG^dA
Marek_B
Patu
Skryba
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2012-01-28 09:07
Fajnie że będzie korzystał z kolorów GUI. Rzeczywiście da to poczucie że jest to wersja amigowa. Co do polityki informacyjnej to jest to cecha charakterystyczna dla Hyperionu.
-
komentarz #2 wysłany: 2012-01-28 11:53 w odpowiedzi na komentarz #1
Jak Soile informował na blogu, to było OK, teraz niestety znowu się pogorszyło.
- Discord
-
Online: 14
AmiKit
Archi-TECH
Cizar
Heng
IMPBot
juen
Laubzega
MaaG^dA
Marek_B
Patu
Skryba
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole