eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 28. listopada, 2021, 06:15

Dodano: 2012-12-02 12:00, Autor: kr, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 3905

A A A

Dune 2 w przeglądarce

Kultowa gra Dune 2 została (ponownie) przywrócona do życia. Tym razem, w wersji klasycznej, możemy raz jeszcze zasiąść do rozgrywki za pomocą przeglądarki internetowej. Nie jest to remake na miarę projektu kickstarter, ale pozwala raz jeszcze cieszyć się starymi klimatami. Gra znajduje się na stronie play-dune.com

źródło: wykop.pl


Dodaj komentarz

Ferin
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2012-12-02 15:12

Zajefajne 'p. W safari niema muzy i się strasznie wlecze, w chromie jest lepiej ale i tak mam wrażenie że gorzej niż na Ami.

Odpowiedz

Hextreme
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2012-12-02 20:22 w odpowiedzi na komentarz #1

Całkiem całkiem. Szacunek dla autora. Dune 2 to gra wyśmienita, jej grafika zniewala i olśniewa po dziś dzień (choć nie wiem, czy autor strony ma pozwolenie na wykorzystanie oryginalnej grafiki), na mojej stronie internetowej można znaleźć sporo materiałów do Dune 2, które sporządziłem przez wiele lat pracy nad tą grą.

Na stronie http://www.dune2k.com można znaleźć sporo fanowskich materiałów nt. Dune.

Dla mnie Dune 2 to gra doskonała, mam zamiar napisać sequel takiej gry.
http://sourceforge.net/projects/dune3 Tutaj możecie zobaczyć mój projekt na SourceForge, niestety projekt od dawna nie aktualizowany, a kiedy ostatnio nad nim pracowałem to borykałem się z obsługą systemu kontroli rewizji Subversion. Ale możecie zobaczyć jeden screenshot z silnika w akcji.

Odpowiedz

Hextreme
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: 2012-12-02 20:28

A, chciałem dodać: wadą takich gier przeglądarkowych (np. całe pokłosie Flasha) jest to, że są to w sumie takie interaktywne filmiki, a nie silniki gier z prawdziwego zdarzenia. Dlatego mają one duże ograniczenia.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: