Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2013-05-13 23:32, Autor: kr, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 3587

A A A

D1X Rebirth

D1X Rebirth jest otwartą re-implementacją klasycznego engine'u gry Descent (oraz Descent 2 jako D2X). Nowa wersja charakteryzuje się wsparciem dla OpenGL, efektów graficznych, rozbudowaną rozgrywką wieloosobową oraz nowymi funkcjami. Wersję dla AmigaOS 4.1 przygotował Andrea Palmate.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 13
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 13
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast