Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że istnieje szansa iż stara platformówka Putty Squad trafi po latach do sprzedaży. Teraz okazuje się jednak, iż może być problem ze znalezieniem producenta, który przygotuje amigowe dyskietki. Zobaczcie jak to tłumaczy Mark Cale dla Eurogamer:
Dodano: 2013-11-02 09:57, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4142
Putty Squad - problem z dyskietkami?
W komentarzach pod wideo pojawiają się jednak pytania o to, czy Mark Cale posiada na pewno pełną wersję tej gry. Niektórzy oskarżają go o to, że wykorzystał pomysł z ponownym wydaniem wersji na Amigę, aby zrobić sobie reklamę i uważają, że nasza wersja powinna być dostępna w sieci za darmo jako obrazy dyskietek w formacie ADF.
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 10
AmiKit
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
-
komentarz #1 wysłany: 2013-11-02 15:10
To było nawet do przewidzenia że będzie problem z dyskietkami 2DD skoro czasem są już problemy z pecetowymi 2Hd żeby je dostać
W sumie jednak miło usłyszeć nazwę Amiga obok nazwy Ps4
-
komentarz #2 wysłany: 2013-11-02 15:21 w odpowiedzi na komentarz #1
Powinni w sprawie dyskietek skontaktować się z naszym ZUSem.
Szkoda, że nie jest planowany port gry dla naszego komputerka.
-
komentarz #3 wysłany: 2013-11-02 20:52 w odpowiedzi na komentarz #2
A jakie były wymagania na amigę ? chyba przegapiłem
- Discord
-
Online: 10
AmiKit
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
spazma
SZAMAN
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole
- Najpopularniejsze