Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2000-08-03 00:00, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4748

A A A

Middle City - gra przygodowa w produkcji

Grupa włoskich programistów zabrała się za dostarczenie na naszą platformę kolejnej przygodówki. Z powodów czysto ekonomicznych, gra ma zostać wydana również i na PC. Sama gra zapowiada się dość ciekawie. Rysowana grafika utrzymana jest w stylu przygód Larry'ego Laffera czy gry Biing (ach te kobiety z "dużymi, niebieskimi oczami"). Na koniec roku autorzy zapowiadają pierwszą grywalną wersję demo. Mamy nadzieję, że na planach się nie skończy i wersja dla Amigi zobaczy światło dzienne.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 11
  • AmiKitAmiKit
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 11
  • AmiKitAmiKit
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • Marek_BMarek_B
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • spazmaspazma
  • SZAMANSZAMAN
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast