eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 8. maja, 2021, 16:03

Dodano: 2001-04-21 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1478

A A A

Predator uderza

Firma Eyetech Ltd. informuje, że Predator-SE, płyta ze slotami PCI ich produkcji jest już w ofercie skierowanej do klientów. Karta Predator, podobnie jak G-Rex z firmy DCE, podłączana jest do specjalnego złącza na kartach BlizzardPPC i oferuje użytkownikowi 5 slotów PCI. Dostarczana jest ze sterownikami dla kart graficznych S3 ViRGE, Permedia2, Voodoo3, Voodoo4, Voodoo5 oraz dla kart sieciowych na układzie Realtek 8029. Sterowniki dla kart graficznych obsługują tylko grafikę 2D, oprogramowanie dla Warp3D dla karty Voodoo3 będzie dostępne jak tylko programiści za ten pakiet odpowiedzialni uporają się z wszystkimi problemami.


Dodaj komentarz

Grzegorz Kraszewski
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Najciekawsze jest zdjęcie tego urządzenia. Wygląda bardzo podobnie do G-Rexa, a miejsca, w których w G-Rexie są logosy i napisy, tutaj są skrzętnie zalepione nalepkami. Sam mostek między kartą PPC a płytą PCI wygląda tak samo jak w G-Rexie, ba użyto układów tej samej firmy Cypress (nie da się niestety odczytać symboli, ale idę o zakład że to są takie same układy). Jednym słowem mam wrażenie, że na tym zdjęciu po prostu pokazano nam G-Rexa.

Odpowiedz

Daniel Filipczak
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Zgadzam sie calkowicie. Bo niby po co by robili takie cos. Ot po prostu G-Rex z nalepeczkami to juz Predator. Ja z bratem zaczynam produkcje MaxiMusicPCIStudio128. Mozecie zamawiac 250zl. Oto specyfikacja: zlacze PCI pelna zgodnosc z SB128 Mozliwosc pracy z PC sterowniki w przygotowaniu dla Mediatora Tak atrakcyjna cena jest mozliwa dzieki zaopatrwaniu sie u samego producebnbta ukladow. Buhahahahah

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

"po prostu G-Rex z nalepeczkami to juz Predator" I co z tego - o licencjach kiedykolwiek słyszałeś? Na przykład po naszych drogach jeżdzą do tej pory "polskie Fiaty", a Kasprzak robił magnetofony na licencji firmy Grunding. Takich przypadków jest znacznie więcej, a to jest pewnie kolejny z nich.

Odpowiedz

Daniel Filipczak
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

jakie licencje? I ty myslisz ze to robi Eyetech na licencji? Obys sie nie zdziwil ze pod nalepkami wciaz jest napis Grex. Po co uruchamiac swoja linie skoro mozna kupic n egzemplarzy od DCE, nalepic nalepki (o to jest linia) i juz mamy nowy a najwazniejsze NASZ produkt. To po prostu ten sam produkt sprzedawamy jako "calkiem nowy odswiezony plyn do dywanow z ultra szybkim wywabianie plam". A Polskie Fiaty to partololi nasi robociaze, a nie sprowadzalismy wloskich i zmienialismy logo. TO JEST WTEDY LICENCYJNA PRODUKCJA. To co tu zaistnialo mozna nazwac moze produkcja na zlecenie. Tak jak to np Bytom szyje gajerki dla PiereCardena. I ida pod ta marka, a w sklepach Bytomia pod marka Bytom. Te same gajery. I tak baran kupuje Piera a ci co maja rozum Bytom. Ale tu cena raczej nie bedzie grala roli.

Odpowiedz

Krzysztof Kałębasiak
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

Moze przez kilkudniowa ciezka chorobe jestem troche niedoinformowany. Co to jest gajer?

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

"To co tu zaistnialo mozna nazwac moze produkcja na zlecenie." To jest całkiem możliwe, przecież nie każda amigowa firma, która produkuje jakiś osprzęt ma własną linię technologiczną. Eyetech firmuje projekt Predator i to jest chyba najważniejsze. Podejrzewam, że gdybyś zapłacił firmie DCE to są w stanie wyprodukować dla Ciebie sloty PCI pod nazwą Taskimator i Ty będziesz je wtedy sprzedawał oraz zajmował się obsługą klientów.

Odpowiedz

Miloslaw Smyk
Czytelnik

komentarz #7 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #5

Garnitur po mlodziezowemu.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: