eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 5. sierpnia, 2021, 00:49

Dodano: 2001-04-23 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1454

A A A

Nowy ClassAction

Odkąd Salim Gasmi zaniechał prac nad nowymi wersjami programu ClassAction minęło sporo czasu. Kod źródłowy leżał na Aminecie i czekał na nowego programistę, który chciałby zająć się tym, bądź co bądź, ciekawym i przydatnym programem. Od niedawna znów zaczęły pojawiać się kolejne wersje. Pierwsza w kolejności była wersja z numerem 4.0. Program został przepisany dla nowego GUI - Reaction, wypromowanego przez AmigaOS 3.5 następcę pakietu ClassAct. Autor, Martin R. Elsner, udostępnił właśnie wersję ClassAction 4.1, która zawiera m.in. obsługę archiwów LHa i ZIP.


Dodaj komentarz

Carlos / W.F.M.H.
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

bez przesady "wypromowanego", "nowe GUI" - wsadzenie czegos do "Os3.5" co sie inaczej nazywa niz przed chwila nie robi z tego wypromowanego nowego GUI. Nikt normalny tego nie uzywa do pisania programow

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

A jednak... mi Reaction przypadł do "biustu". Co prawda nie mówię o nim jako o czymś lepszym od MUI, jednak nie mogę powiedzieć również i złego słowa. A co do programowania, czego według Ciebie używają normalni? MUI. Owszem, ale w takim wypadku sporo mamy naprawdę "nienormalnych" aczkolwiek całkiem niezłych programistów.

Odpowiedz

Paweł Stefański
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty

Już niedługo Polska wersja językowa.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: