eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 12. grudnia, 2019, 17:06

Dodano: 2001-04-27 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 860

A A A

Oglądnijmy demo

Czy można oglądać amigowe dema na pececie bez używania emulatorów? Jak się okazuje, wbrew wszelkim przypuszczeniom, można. Serwis Amidemos udostępnia wszystkim chętnym kolekcję produkcji amigowej sceny jako filmy w formacie DivX. Koniec problemów z rwącym dźwiękiem i skaczącą grafiką nawet na sprzęcie za grube "miliony" (starych złotych).


Dodaj komentarz

Krzysztof Kałębasiak
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Nawet tego nam nie oszczedzono. Z drugiej strony... Ilu z nas uzywa jeszcze monitorow z PALem albo telewizorow? Ja od dawna nie moglem obejrzec amigowego demka, bo wszyscy pisza je pod PAL. Moze sa jakies wyjatki?..Ja nie spotkalem. Teraz bede mial Amige do YAMa. peceta do demek i Sonke do gier. )

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

JA mam podobnie od dłuższego czasu. Z tym, że mam Amigę do wszystkiego, Sonówkę do giercowania a pieca do zbierania kurzu. Co prawda teraz piec przeżywa renesans - używam go do internetu chwilowo (techniczne problemy) ale liczę, że niebawem wszystko powróci do normy. A co do oszczędzania... poczekajmy na AmigaOne. Ten sprzęt, jeśli kiedykolwiek zobaczy światło dzienne powinien dać sobie radę z DivX'em. Bądźmy dobrej myśli .

Odpowiedz

Paweł Chwałowski
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty

Mnie tylko bawi, że takie intro 64kB zajmuje ponad 20MB

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: