eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 12. grudnia, 2019, 19:41

Dodano: 2001-06-21 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1219

A A A

W radiu też się mówi o Amidze

W nocy z piątku na sobotę, pięć minut po północy, w Programie III Polskiego Radia odbędzie się audycja z serii "@@ w sieci", poświęcona alternatywom dla komputerów PC. Audycja będzie w dużej mierze poświęcona Amidze, środowisku amigowemu oraz przyszłości tego komputera. W programie zabiorą głos użytkownicy Amigi, zarówno zaproszeni do studia, jak i łączący się z radiem telefonicznie. Więcej informacji na temat audycji można znaleźć na stronie audycji.


Dodaj komentarz

Robert Gaudyn
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Jestem ciekaw, czy Tomek alias "Wiedźma" przedstawi Amigę na tyle w ciekawy sposób, aby uświadomić coponiektórym, że mimo swoich lat na Amidze da się pracować oraz mieć zadowolenie z jej użytkowania.

Odpowiedz

Grzegorz Kraszewski
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty

Wchodzę na stronę audycji a tu banner "Audycję sponsoruje Prokom Software". Leszek Antyborzec jest wszędzie?

Odpowiedz

Tomasz Staniak
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

no i jak ja przedstawi voy

Odpowiedz

Grzegorz Kaleta
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty

Na nic takie programy, w Grudniu 2000 byłem realizatorem programu poświeconego Amisi w TV regionalnej, nie dość że program leciał w Prime Time i był emitowany wielokrotnie odzew był znikomy, o czym to świadczy chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć.

Odpowiedz

Ronald Osych
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

To, że odzew jest znikomy nie musi wcale o niczym świadczyć. To, że był to Prime Time też nie ma znaczenia. Po pierwsze ludzie muszą chcieć włączyć się do jakiejś dyskusji, a do tego program musi odpowiednio zachęcać, po drugie, telewizję regionalną ogląda najwidoczniej w tym czasie mało osób (czy to był Prime Time stacji czy tzw. ogólny Prime Time, w którym na innym programie emitowany był np. hitowy film ?)

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: