eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 17. maja, 2021, 00:37

Dodano: 2001-10-04 00:00, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3016

A A A

Titan dla MorphOS

Firma Titan Computer zapowiedziała zamiar wydania Motion Studio - programu do edycji video - dla systemu MorphOS. Program wymagać będzie komputera działającego pod kontrolą systemu w wersji 1.0, 128 MB RAM i procesora G3 400 MHz. Wymagania te spełni komputer Pegasos z firmy bplan oraz Tsunami i Torro - sprzęt z firmy Merlancia Industries.


Dodaj komentarz

Daniel Sternik
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Do listy sprzetow dopisalbym AmigaClassic, oczywiscie jesli wyjdzie SharkPPC G3/G4.

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Do listy sprzetow dopisalbym AmigaClassic, oczywiscie jesli wyjdzie SharkPPC G3/G4.

Problem w tym, że Rafał K. nie chce za bardzo wspierać Mediatora .

Odpowiedz

Marcin Kuliński
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Z tym samym skutkiem mozesz dopisywac do swojej listy np. GameCube czy inna lodowke z G3 na pokladzie... Sharki (jesli w ogole sie ukaza) beda dzialaly pod Amiga OS 4.0 (jesli w ogole wyjdzie).

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Sharki (jesli w ogole sie ukaza) beda dzialaly pod Amiga OS 4.0 (jesli w ogole wyjdzie).

Otóż to. Chyba coraz mniej ludzi wierzy w powodzenie przedsięwzięcia firmy Amiga Inc. Wystarczy spojrzeć na wyniki głosowania na eXecowej stronie. Coraz więcej natomiast ludzi przekonuje się do MorphOS. Ze zgrozą muszę przyznać, że MOS zyskuje powoli kolejnego zwolennika. Jednak w przeciwieństwie do Kaczusia, może nie tak bardzo skrajnie "bplanującego"

Odpowiedz

Jacek Rzeuski
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

Ja bym raczej rzekł, że to Elbox nie ma ochoty dostarczyć odpowiednich danych. Znam Schmidta, koresponduję z nim, ircuję i wiem, że chętnie pomaga wszystkim tym, którzy chcą wspierać MorphOSa.

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #5

Swoje zdanie oparłem na wypowiedzi Ralpha w jednej z dyskusji na ANN.lu gdzie powiedział, że nie przewiduje w MorphOS wsparcia dla PCI innych niż G-Rex. Skoro z nim tak dyskutujesz... spróbuj kiedyś postawić sprawę jasno i zapytaj wyraźnie co sądzi o innych rozwiązaniach i czy jest szansa dla nich w "małżeństwie" z MorphOSem. Zapytaj także, dlaczego bplan nie jest zainteresowany artykułem w eXecu - dwa razy do nich pisałem i do tej pory zero odpowiedzi

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #7 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Chlip.. chlip... a mi sie przypomniala faktura, ktora odgrzebalem w stosie zapomnianych karteczek wczoraj... Byla to faktura od phase5 z prosba o przedplate 125 Euro na CyberStorma G3/G4 (sami jeszcze nie wiedzieli, ktory procesor tam bedzie). Zegar mial byc wlasnie 400 MHz. A rok byl to 1999... chlip ... szkoda jednak wielka, ze faza upadla. Oczywiscie nie zaplacilem, bo wyczulem jakies kombinejszyn, jakies odkladania terminow itd - gdyby faza pomyslala rozsadnie, mielibysmy dzis dzialajace stadko G3 i G4 do Amiski, MOS dzialalby od jakiegos roku w miare sensownie, a AI & Eyetech zmuszeni byliby do bardziej wydajnej i szybszej pracy nad swoim (lepszym) wynalazkiem....

Odpowiedz

Tomasz Kaczanowski
Czytelnik

komentarz #8 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #6

Swoje zdanie oparłem na wypowiedzi Ralpha w jednej z dyskusji na ANN.lu gdzie powiedział, że nie przewiduje w MorphOS wsparcia dla PCI innych niż G-Rex.
Może dlatego, że twórcy takich mostków nie zwrócili się do Ralpha o wsparcie? Zresztą przez pewien czas Prometheusza kojarzył z wyrobami Elboxu, dopiero Yacek wyjaśnił mu różnice...

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #9 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #8

Zresztą przez pewien czas Prometheusza kojarzył z wyrobami Elboxu, dopiero Yacek wyjaśnił mu różnice...

Cały Schmidt - jak tylko mu się coś skojarzy z jego urojonymi wrogami (Elbox, H&P, Hyperion, Amiga Inc.) to od razu dostaje piany na ustach, robi się czerwony i już żadne argumenty do niego nie docierają.

Odpowiedz

Tomasz Kaczanowski
Czytelnik

komentarz #10 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #9

Cały Schmidt - jak tylko mu się coś skojarzy z jego urojonymi wrogami (Elbox, H&P, Hyperion, Amiga Inc.) to od razu dostaje piany na ustach, robi się czerwony i już żadne argumenty do niego nie docierają.
Sorry Konrad - masz jakiś kompleks na punkcie Ralpha? Nigdzie nie napisałem, iż odnosił się źle do projektów... Pokazałem jedynie, iż nie interesuje sie dogłebnie tym kto co produkuje, chyba że ktoś się do niego zwróci o pomoc, zapewne taką otrzyma (zresztą sądzę że najlepiej Krashan niech się na ten temat wypowie, bo On próbował się skontaktować i prosić o pomoc...)

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: