Carsten Siegners rozpoczął prace nad nową klasą MUI o nazwie Epub.mcc, która ma służyć do przeglądania ebooków w formacie EPUB. Pierwsza wczesna wersja jest do pobrania stąd i zwiera wersję demonstrującą jej możliwości. Na razie jednak nie są obsługiwane style CSS i pliki graficzne SVG.
Dodano: 2017-08-22 21:03, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3456
Epub.mcc 0.1
-
komentarz #1 wysłany: 2017-08-22 22:52
Gdyby się udało to do końca oprogramować, razem z CSS, to może to być narzędzie roku 2017...
-
komentarz #2 wysłany: 2017-08-23 01:27 w odpowiedzi na komentarz #1
Narzędzie roku 2017 na AmigaOs to może być nowy ImageFx, Alladdin4D albo LibreOffice, a nie taki drobiazg, to mały element jakiejś aplikacji.
-
komentarz #3 wysłany: 2017-08-28 13:22 w odpowiedzi na komentarz #2
A co miałoby być nowego w ImageFX? Jego już nie ma sensu rozwijać, bo ten soft nadaje się już tylko do przepisania od początku. Takie standardy obowiązywały na klasycznej Amidze. Na AmigaOS4 jednak widziałbym coś ładniej pisanego. Zdecydowanie bardziej ucieszyłbym się z nowego ArtEffecta. Zawsze wydawał mi się zrobiony bardziej z głową. Niby możliwości mniejsze ale znacznie lepiej działał, wyglądał, był bardziej "dzisiejszy" i sprawiał wrażenie dobrej podstawy do rozwoju.
-
komentarz #4 wysłany: 2017-09-12 23:43
Jest już wersja 0.3 z SVG i początkowym wsparciem dla CSS. Niestety na razie tylko dla MOSa.
- Discord
-
Online: 6
AmiKit
Disturbed
djbase
Drako/Crowley
mschulz
SZAMAN / eXec.pl
- AmigaOS.pl
- Polecamy
- Najpopularniejsze
-
- Ankieta: Amiga - do ... (~15)
- Plany dalszego sprzę... (~13)
- Pixela pamięci żałos... (~7)
- Otwieramy CD1200 (~7)
- Aquaventura (~6)
- Piętnaście lat Sam44... (~6)
- eXec blog
-
Świat poza Amigą: