Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2021-01-19, Autor: Mikołaj Małkiewicz, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1228

A A A

Co usłyszałem o Amidze i okolicach...

Pewnie zastanawia Was co się kryje pod tym tytułem? Otóż chciałbym się z Wami podzielić tym co usłyszałem i przeczytałem o Amidze. Za prawdę powiadam Wam wszystko co napiszę usłyszałem, czytałem lub widziałem na prawdę, nic nie zmyślam, tak więc zaczynamy:

Amiga to pół-komputer bo nie ma cd-romu

Takie zdanie usłyszałem od kolegi z klasy w czasach podstawówki. W takim razie obecne pc-ty to pół-komputery, bo nie mają stacji dyskietek. :D

Execanie ją stworzyli!?

A to reakcja mojej znajomej na wiadomość o tym, że Death Mask 3D został stworzony przez Czesława Mnicha, który także udziela się na portalu. Pozdrawiam Cię i polecam ten mod do Glooma - jest po prostu świetny!

Amiga to system operacyjny

Takie zdanie pojawia się w pewnej książce i to od razu na wstępie. Jakiej? Spróbujcie zgadnąć. Całe szczęście, że reszta książki takich "krzaczków" nie zawiera, bo jest bezpośrednim tłumaczeniem Enhancer Software.

Tylko Jaguara mi się udało kupić

Czyli mój wujek komentujący swoje oryginalne gry na Amigę. Możesz tak mówić po latach, że tylko Jaguar, ale ja pamiętam jak nie mogłem w tego Jaguara grać bo grałeś dzień za dniem w F29 Retaliator . Ciekawostka - oryginałów mam w domu chyba 30 i większość jest całkiem dobra.

Ogonem i Moczem

Magazyn Amiga (nr 4/99) wydrukował własną wersję Ogniem i Mieczem. Występuję między innymi zły Willhem B. Gates. Do tej pory można się posikać ze śmiechu czytając ten tekst...

Bad Arguments

Czyli Amiga 500 tłumaczy dlaczego zrobiłem coś źle. Tak naprawdę to miałem wrażenie, że moja pięćsetka mówi abym wypier............ e tzn. sobie poszedł. :D

Motorola produkowała Amigi

Tak jeden mój kolega zobaczył gdzieś wnętrze Amigi, a jak wiemy chipy od Motoroli rzucają się oczy. Trochę czasu zajęło mi wytłumaczenie, że Amiga korzystała z niektórych części od Motoroli, ale była produkowana przez Commodore.

A to jest Arduino?

Moja koleżanka patrząca na płytkę o oznaczeniu A604N do Amigi 600.

Mikołaj Małkiewicz
zobacz inne nasze artykuły » komentarzy: 3
Menu
Baza wiedzy
AmigaOS.pl
Naczelny poleca
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: