eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 4. grudnia, 2022, 02:57

Dodano: 2005-06-09 00:00, Autor: kb, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 3486

A A A

micro A1 - wytwórca płyt czeka na procesory

Eyetech sprzedał "amigowym entuzjastom" całe zapasy komputerów micro A1. U dystrybutorów zostały ostatnie sztuki i co dalej? Dalej będzie oczywiście kolejna dostawa na nasz mały rynek. Problem jest w tej chwili z procesorami, które Eyetech usiłuje kupić najtaniej jak to tylko możliwe, z tym, że firma IBM, która je produkuje niespecjalnie liczy się z odbiorcami, którzy biorą mniej niż 100 tys. procesorów na rok.

Firma wytwarzająca Amigi na zlecenie Eyetechu (nie jest to MAI - co podkreślamy bez większych rezultatów już drugi rok) jest przygotowana i czeka na dostawę układów. Redhouse obiecuje poinformować publicznie, kiedy procesory trafią do fabryki produkującej nowe Amigi. Jak zwykle czekamy...


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 1
  • mschulzmschulz
dołącz do kanału »
Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2005-06-09 09:02

Ciekawe tylko czy dostaną jeszcze osiemsetki. Być może unowocześnienie Amigi, wymusi na Eyetechu postęp techniczny. Tak jak to było w AONE XE, kiedy po pwenym czasie zostali zmuszeni zastąpić G4 800Mhz prockami taktowanymi o 133Mhz wyżej. Ciekawi mnie też jak długo w nowych Amigach będą siedziały Radeony 7000 (czyt. jak długo uda im się jeszcze te kości kupować).

Odpowiedz

Discord
Online: 1
  • mschulzmschulz
dołącz do kanału »
AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze