Eat The Whistle, komputerowa piłka nożna rozwijana przez Hurricane Studios. Obecnie gra jest dostępna na zasadach open source. Wersję dla AmigaOS 4.0 przygotował Andrea Palmate, który w ciągu ostatnich kilku dni udostępnił ciekawe pozycje oprogramowania na swojej stronie WWW.
Dodano: 2005-07-29 00:00, Autor: kb, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4553
Eat The Whistle - wersja dla AmigaOS 4.0
- Discord
-
Online: 7
AmiKit
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
radzik
spazma
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole