OS4Reboot to mały program z gatunku commodity. Ostatnia wersja 0.7.2 pojawiła się w OS4Depot 25 sierpnia. Program służy oczywiście do restartu naszej Amigi. Po umieszczeniu go w WBStartUp, w menu "Narzędzia" Workbencha pojawia się opcja "Reboot system". Po jej wybraniu lub kliknięciu na ikonę OS4Reboot decydujemy o rodzaju restartu - HARD (reset z obudowy) lub SOFT (reset z klawiatury: Ctrl+A+A - pomijamy UBoota i nie wczytuje się Kickstart z dysku). Program może bardzo spodobać się wszystkim, którzy lubią jak najdłużej obsługiwać komputer tylko samą myszką.
Dodano: 2005-09-06 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2132
OS4Reboot - dla "myszkowców"?
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 12
Adam_M
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
Marek_B
Pucek
radzik
s...
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2005-09-07 03:23
Fajna sprawa
jak stary poczciwy program Pony'ego "System Reset" Do hard resetu uzywalem Reset "h" z RemApollo, a obenie uzywan BlizKick
-
komentarz #2 wysłany: 2005-09-07 10:04 w odpowiedzi na komentarz #1
Takiej fotki akurat nie ma, a szkoda.
-
komentarz #3 wysłany: 2005-09-07 19:54 w odpowiedzi na komentarz #2
Ten obrazek dodałem programem ReqAttack
- Discord
-
Online: 12
Adam_M
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
Marek_B
Pucek
radzik
s...
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole
- Najpopularniejsze