Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2005-09-16 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2236

A A A

avcodec.library 51.36

Z OS4Depot można pobrać nową wersję (51.36) biblioteki avcodec.library, z której korzystają programy MooVid i DvPlayer. Od teraz biblioteka szuka zewnętrznych kodeków w katalogu libs:avcodec, który należy ręcznie utworzyć (na razie można w nim umieścić tylko a52.library, ale autor pracuje nad trzema kolejnymi kodekami).


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 11
 • Adam_MAdam_M
 • CizarCizar
 • IMPBotIMPBot
 • Janusz82Janusz82
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • m...m...
 • MaaG^dAMaaG^dA
 • Marek_BMarek_B
 • Nightmare777Nightmare777
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2005-09-16 11:05

Przypominam o mozliwosci rejestracji DvPlayera. Juz jest kilku chetnych wiec cena ciagle spada . Im wiecej chetnych tym taniej. Jesli ktos planuje zakup microAmigaONE/OS4 lub zapowiadanej plyty "TROIKA"/OS4 to warto skorzystac z okazji. Jak widac DvPlayer dynamicznie sie rozwija co jest gwarancja czestych aktualizacji. Wszyscy chetni proszeni sa o kontakt z punktem rejestracyjnym gdzie otrzymaja wiecej szczegolow na temat obecnej ceny.

Odpowiedz

winko
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2005-09-16 15:36 w odpowiedzi na komentarz #1

Mam pytanie dotyczace Troiki. Czy bedzie mozliwosc uruchomienia na niej innego systemu niz AOS4?

Odpowiedz

Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #3 wysłany: 2005-09-16 15:59 w odpowiedzi na komentarz #2

Plyta jest dedykowana AmigaOS4. Moze po BB#3 cos sie wyjasni w tej kwesti.

Odpowiedz

winko
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2005-09-16 16:48 w odpowiedzi na komentarz #3

Rozumiem. Duzym plusem bylaby jednak mozliwosc uruchomienia na niej systemu z jakas dzisiejsza przegladarka www, pakietem biurowym itd. I jeszcze jedno.Czy ktos wie moze jak wyglada sytuacja z Papyrusem dla AOS4. Na stronie Titan jest tylko napisane, ze:

"AmigaOS4 Preorder has started you can place your order here a minimum of 60 orders and the promised developer system are necessary to make this port happen. The porting work starts when these terms are fulfilled, after this customer will receive Papyrus 68k version which will be replaced (download) with the native OS4 Version later."

Odpowiedz

Przemysław Apollo
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: 2005-09-16 17:27 w odpowiedzi na komentarz #4

Rozumiem. Duzym plusem bylaby jednak mozliwosc uruchomienia na niej systemu z jakas dzisiejsza przegladarka www, pakietem biurowym itd.

Pradopodobnie płyta nie powstała tylko z myślą o OS4. Bardzo prawdopodobnym jest, że to raczej ta płyta będzie szukała swojego miejsca w światku Linuxa a nie MicroA1-I, która nie wejdzie raczej do produkcji.

I jeszcze jedno.Czy ktos wie moze jak wyglada sytuacja z Papyrusem dla AOS4.

Niestety szefostwo Titana w prywatnej rozmowie na jednym z amigowych spotkań stwierdziło, że Papyrusa dla OS4 nie będzie (mimo złożenia wymaganych 60 zamówień na wersję 68+).

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #6 wysłany: 2005-09-16 18:14 w odpowiedzi na komentarz #5

Jesli tak to Titan jest beznadziejny, po co wogole organizowal te zapisy na wersje dla AmigaOS 4. Paranoja jakas.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #7 wysłany: 2005-09-16 18:25 w odpowiedzi na komentarz #5

http://amigaworld.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=14921&forum=14 - tu jest watek na ren temat, w ktorym chyba sam bierzesz udzial? Z tego co na szybko przeczytalem wynika, ze Papyrusa zamowilo zdecydowanie wiecej osob niz 60 (moze i 90!), jedyne jednak co Titan ma tym osoba do zaoferowania to wersja 68k. Ludzie jednak zaplacili za wersje natywna, teraz pewnie Titan bedzie zwlekal z wydaniem jakiegos oficjalnego stanowiska. Jezeli wersja dla 4-ki nigdy nie powstanie to moim zdaniem sprawa powinna znalezc sie u jakiegos rzecznika praw konsumenta.

Odpowiedz

Przemysław Apollo
Czytelnik

komentarz #8 wysłany: 2005-09-16 18:38 w odpowiedzi na komentarz #7

....jedyne jednak co Titan ma tym osoba do zaoferowania to wersja 68k. Ludzie jednak zaplacili za wersje natywna, teraz pewnie Titan bedzie zwlekal z wydaniem jakiegos oficjalnego stanowiska. Jezeli wersja dla 4-ki nigdy nie powstanie to moim zdaniem sprawa powinna znalezc sie u jakiegos rzecznika praw konsumenta.Szymon powoli, bez nerwów
W innym wątku było tak. Jakiś forumowicz spotkał M. Garlicha na imrezie i zapytał o Papyrusa. W odpowiedzi usłyszał, że rynek jest mały, z Hyperionem się źle pracuje a na niektórych kartach kredytowych "nie było" pieniędzy. Był jeszcze jeden argument, ale nie powtórzę go, bo to była kompletna głupota, nieważne. Gość nie chce i tyle. Od nikogo jednak pieniądze nie zostały zassane. Chyba były dwie podobne akcje. W pierwszej ludzie kupowali wer. 68+ aby wesprzeć i dać sygnał, że wersja dla OS4 jest potrzebana ale w drugiej już chodziło konkretnie o natywną wersję. Do czasu jej ukończenia ludzie mieli otrzymać wer. 68+ a potem wer. PPC za free. Warunek był taki, że miało być >60 zamówień. I było, ale pan G. zmienił zdanie.

Odpowiedz

Przemysław Apollo
Czytelnik

komentarz #9 wysłany: 2005-09-16 18:47 w odpowiedzi na komentarz #8

... Jakiś forumowicz spotkał M. Garlicha na imrezie i zapytał o Papyrusa.Namieszałem, bo to nie był M. Garlich tylko gość z Epic, który zadzwonił do niego i usłyszał, że było za mało zamówień na Papyrusa.

Odpowiedz

Discord
Online: 11
 • Adam_MAdam_M
 • CizarCizar
 • IMPBotIMPBot
 • Janusz82Janusz82
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • m...m...
 • MaaG^dAMaaG^dA
 • Marek_BMarek_B
 • Nightmare777Nightmare777
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę