eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 3. sierpnia, 2021, 11:52

Dodano: 2000-07-20 00:00, Autor: redakcja, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 2604

A A A

Sprzedaż drugiego numeru

Nasi prenumeratorzy oraz czytelnicy, którzy zamówili drugi numer "eXeca" przed 14 lipca powinni już otrzymać swoje egzemplarze pisma. Jeśli są przypadki, że ktoś z wyżej wymienionych osób nie otrzymał jeszcze swojej przesyłki, proszę bez obaw pisać na adres: sprzedaz(małpa)amiga.pl, będziemy starali się rozwiązywać ewentualne problemy.

Jak już pewnie zauważyliście drugi numer naszego magazynu został wydrukowany na znacznie lepszym papierze niż numer pierwszy. Poprawiła się dzięki temu jakość tekstu i zamieszczonych ilustracji. Ta zmiana była możliwa dzięki osobom, która zaufały nam na tyle, że po pierwszym numerze wykupiły prenumeratę "eXeca". Gorąco w tym miejscu pozdrawiamy naszych prenumeratorów. Zdradzę Wam, że dla obecnych i przyszłych prenumeratorów "eXeca" przygotowaliśmy niespodziankę - czytajcie uważnie naszą stronę WWW, wkrótce podamy więcej informacji na ten temat.

Coraz częściej kontaktują się z nami osoby, które dopiero teraz dowiedziały się o naszym istnieniu. Na pewno jest takich osób więcej, nie trzymajcie informacji o naszym magazynie w tajemnicy - w miarę możliwości informujcie swoje koleżanki i swoich kolegów. Każdy dodatkowy czytelnik to większa szansa na utrzymanie pisma na rynku.

Uwagi na temat drugiego numeru "eXeca" wysyłajcie na adres: exec(małpa)amiga.pl. Najciekawsze spostrzeżenia zamieścimy na łamach pisma.


Dodaj komentarz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze