Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2008-06-28 19:00, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 5556

A A A

Jagged Alliance 2 na Amigę

Hans-Joerg Frieden przeportował na Amigę strategię turową Jagged Alliance 2. Do uruchomienia portu wymagane są pliki z danymi z pełnej, anglojęzycznej wersji dla systemu Windows lub Linux.

Zostajesz wynajęty przez Enrico Chivaldori do obalenia dyktatorskich i niesprawiedliwych rządów królowej małego państwa - Arulco, którym rządził niegdyś Enrico, i wyzwolenia tym samym jej mieszkańców. W tym celu będziesz musiał zorganizować drużynę dobrze wyszkolonych najemników, określając wymagania misji, umiejętności i wyposażenie oraz relacje pomiędzy członkami zespołu (z JAGGEDopedii: polskiej, otwartej encyklopedii o Jagged Alliance).


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 4
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2008-06-28 19:30

Miałem przyjemność testować to dla Friedena i gra na mojej mA1 działa bardzo dobrze - szybko i przyjemnie. Zupełnie nie widać, że ma to coś wspólnego z SDLem. A sam JA2 zaskoczył mnie bardzo pozytywnie - świetna gra, bardzo dopracowana.

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2008-06-29 17:36

Nigdy nie miałem okazji w to zagrać, więc małe pytanko do bardziej doświadczonych. Lepiej (łatwiej) gra się w wersję realistyczną, czy też polecacie zaznaczyć s-f.

Odpowiedz

Hubert Maksym
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: 2008-06-29 20:57 w odpowiedzi na komentarz #2

Różnica jest tylko taka z tego co pamiętam, że w s-f jest pewien wątek z obcymi, którzy atakują kopalnie w późniejszym etapie gry. Musisz potem ich exterminować, razem z ich królową, żeby odzyskać kopalnie przynoszące dochód. PS. Ja niedawno znalazłem czas, żeby JA2.5:UB uończyć i to już nie to, ale edytorem można się całkiem ciekawie pobawić. Czy ta część w przyszłości ma szansę na odpalenie na AOS4?

Odpowiedz

Lokaty
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2008-06-29 21:53 w odpowiedzi na komentarz #3

Czy ta część w przyszłości ma szansę na odpalenie na AOS4?

Jezeli pierwotne zrodla - ktore umozliwily autorowi przeportowac ta gre na OS4 - umozliwiaja uruchamianie innych czesci/dodatkow to istieje realna mozliwosc, ze autor w przyszlosci sie tym zajmnie.

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #5 wysłany: 2008-06-30 10:57 w odpowiedzi na komentarz #4

Ja gdzieś czytałem, że te dalsze części oznaczone jako 2.5 czyli Wildfire i coś tam jeszcze, to nie są zupełnie nowe gry, tylko zmodyfikowane przez maniaków wersje 2, wydane później komercyjnie. Tak więc myślę że w przyszłości ów port będzie w kierunku obsługiwania tychże, podążał.

Odpowiedz

Hubert Maksym
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: 2008-06-30 11:37 w odpowiedzi na komentarz #5

Wildfire w górę owszem ale Unfinished Business czyli w sumie też część 2.5 już nie, to było wydane jako "dodatek" przez SirTech jeszcze.

Odpowiedz

Discord
Online: 4
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę