Jedna z najbardziej znanych wytwórni gier komputerowych została zamknięta 3 kwietnia. Wytwórnia działała w latach 1982-2013, a część jej tytułów wydawana była także na Amigę. Została przejęta przez Walt Disney Company razem ze studiem LucasFilm w 2012 roku. Marka będzie teraz służyć jedynie do firmowania gier rozwijanych przez zewnętrzne firmy
Dodano: 2013-04-04 09:38, Autor: kr, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 3514
Disney zamyka LucasArts
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 12
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Discord
-
Online: 12
Cizar
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole