Trwają igrzyska olimpijskie Soczi 2014, gdzie kilka dni temu Kamil Stoch odniósł ogromny sukces zdobywając dwa złote medale. Zastanawialiście się może jaka była najlepsza gra z zimowymi sportami na Amigę? Zdaniem szwedzkiego magazynu sverigesradio.se to Winter Games (Epyx, 1987) - co ciekawe grywalność ma być lepsza od wielu pozycji na nowe platformy sprzętowe. Zobaczmy jak to wyglądało:
Dodano: 2014-02-18 20:23, Autor: st, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 3006
Winter Games - najlepsze igrzyska nie tylko na Amigę?
- Discord
-
Online: 8
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
MaaG^dA
Marek_B
spazma
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole