Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2014-03-12 23:01, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2320

A A A

UTF8(friendly?).library

Kjetil Hvalstrand z Norwegii na swoim blogu podzielił się przemyśleniami na temat kiepskiego wsparcia w AmigaOS dla kodowania UTF8. Napisał także bibliotekę UTF8.library, która jak ma nadzieję pomoże amigowym programistom w stworzeniu wielu "UTF8 friendly" programów.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 14
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 14
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • eastoneeastone
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • PucekPucek
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast