Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2014-07-23 22:47, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3769

A A A

Asynergy GUI 1.0

Od dawna pod AmigaOS 4 mamy klienta Synergy - oprogramowania które pozwala na korzystanie z jednej myszki i klawiatury na wielu komputerach z różnymi systemami operacyjnymi. Tony Canazza napisał teraz dodatkowo proste GUI, które usprawnia proces łączenia się z serwerem pod Amigą:

Asynergy GUI


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 12
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Discord
Online: 12
  • AtalanteAtalante
  • Dan NDan N
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
  • MaaG^dAMaaG^dA
  • Marek_BMarek_B
  • Nightmare777Nightmare777
  • radzikradzik
  • s...s...
  • ZeeWolfZeeWolf
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Simon's Podcast