eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 9. lipca, 2020, 08:27

Dodano: 2001-04-08 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1381

A A A

Shogo i Warp3D 4.0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wersja demonstracyjna gry Shogo pojawiła się wczoraj na Aminecie. Archiwum ma rozmiar 30 MB. Dodatkowo, wszyscy chętni do zapoznania się z grą powinni pobrać najnowszą wersję 4.0 pakietu Warp3D, który równolegle z Shogo znalazł się w amigowej części Internetu.


Dodaj komentarz

komentarz #1 wysłany: brak daty

Czy moglby ktos przedstawic wrazenia z pola bitwy. Moja Ami bowiem wydaje sie byc niezdolna.. Dziekuje...

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Z przyjemnością bym spróbował, jednak aktualnie moja ami nie jest zsieciowana. Mam to w pracy na piecu, pod koniec tygodnia nagram płytkę (nie będę przecież na dyskietkach tego nosił ). Postaram się walnąć krótką recenzyjkę, jak nie tu, to na p.c.s.amiga. Chyba, że ktoś mnnie uprzedzi .

Odpowiedz

Krzysztof Miłota
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty

Też obadałbym ale nie mogę z nikąd zassać te demo. Aminety mają zabronione prawa dostępu, a wasz link milczy. Co jest grane??

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Trochę świeżych informacji. Właśnie, w duchu wielkopostnym , wypróbowałem demo gry Shogo. Procek ci u mnie PPC 240MHz, wspomagany przez 060. Muszę przyznać, że gra, nawet z najniższymi detalami, mile mnie zaskoczyła. W 640x480 gra jest w pełni grywalna a "low details" wcale nie oznacza jednokolorowych tekstur itp - aż się boję spojrzeć na high details mode ). Co prawda od czasu do czasu lubi podskoczyć... ale cóż, może to i wina 64 MB RAMu? Już sobie wyobrażam, jak toto będzie pomykać na AmigaOne1200 z Voodoo3 lub Matroxem G450 . Miodzio. Gra wydaje mi się stanowczo lepiej chodząca od dema HereticaII. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom dobrej zabawy i dobrej grafiki.

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

" Aminety mają zabronione prawa dostępu, a wasz link milczy. Co jest grane?? " Mam nadzieję, że Shogo zmieści się na krążku do następnego numeru.

Odpowiedz

Krzysztof Miłota
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty

W końcu udało mi się ściągnąć te demo. Gra daktycznie działa szybciej niż Heretyc II (ja nie mam wspomagania 3D, tylko CSPPC 210MHz + 68060 + CV64 + 96MB). Jedno mnie tylko denerwuje, muszę rozjaśniać monitor (w Hereticu była taka obcja w preferencjach.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: