eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 17. czerwca, 2021, 09:31

Dodano: 2001-04-21 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 1457

A A A

Nowe biblioteki

Frank Wille informuje, że biblioteka powerpc.library v16.1, która znajduje się w pakiecie BoingBag 1 dla AmigaOS 3.9 zawiera błąd. W związku z tym poleca uaktualnienie jej do wersji 16.1beta1. Warto również zajrzeć na stronę autora, gdyż znajduje się tam najnowsza wersja 0.8h biblioteki emulującej kernel PowerUP pod WarpOS'em.


Dodaj komentarz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #1 wysłany: brak daty

"W związku z tym poleca uaktualnienie jej do wersji 16.1beta1." Mnie to wygląda nie tyle na uaktualnienie, co na powrót do wersji beta tej biblioteki. Nie wiem jaki błąd w WarpUP v5.1 ma na myśli Franek Wille, jednakże powerpc.library v16.1 u mnie chodzi bez problemu, natomiast wersja 16.1beta1 zawiesza mój komputer.

Odpowiedz

Krzysztof Miłota
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty

Biblotaka 16.1beta1 jest starsza od 16.1. Jakoś nie mam ochoty instalować czegoś starszego, tymbardziej, że nie mam problemów z biblioteką 16.1. Może ktoś zauważył jakieś niepokojące błędy w wersji 16.1?

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

Prawdę mówiąc również nie zauważyłem, żeby były jakieś problemy z WOS 5.1. Może Frankowi chodziło o jakiś konkretny błąd przy współpracy z emulacją PowerUP?

Odpowiedz

Rafał Mania
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Dokładnie. Zresztą i ta zalecana wersja również nie jest "bug-free", ba błędów jest całkiem sporo i wkrótce należy oczekiwać kolejnego update'a. Wszystko zależy od S.Jordana...

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: