eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 21. stycznia, 2022, 11:22

Dodano: 2017-07-11 06:59, Autor: st, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 3295

A A A

Amiga on the Lake i A-EON w USA, system dotacji dla deweloperów

Amiga on the Lake i A-EON w USA, system dotacji dla deweloperów

Po zamieszaniu i wycofaniu wszystkich produktów A-EON z amerykańskiego sklepu Amiga on the Lake strony doszły 4 lipca do porozumienia. Firma AOTL stała się głównym dystrybutorem A-EON Technology w Ameryce Północnej. Wygląda więc na to, że fani Amigi NG w USA mogą znowu spać spokojnie - będą mogli zakupić zarówno Amigę One X5000, jak i A1222 (gdy tylko będzie dostępna).

Warto także zauważyć, że firma prowadzi ciekawy system dotacji rozwoju oprogramowania - do wpłat (wpłacamy przez PayPal) w danym miesiącu AOTL dorzuca dodatkowe 20%. Obecnie zebrano już w ten sposób ok. 1900 dolarów. Pieniądze są przekazywane deweloperom wyszczególnionym na stronie - w każdej jednak chwili, wpłacając pieniądze, możecie zaproponować kolejną ważną dla naszego środowiska osobę.

zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2017-07-11 07:40

No i w końcu narzekania Adama i Radzika do czegoś się przydały.

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2017-07-11 17:01

Warto upowszechnić taki system dotacji dla amigowych developerów u innych handlowców, żeby mniej było marazmu w rozwoju i narzekania. Dla rozwoju oprogramowania każde takie działanie jest potrzebne i oczekiwane od społeczności, którym zależy na AmigaOS i tej platformie.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #3 wysłany: 2017-07-11 18:15 w odpowiedzi na komentarz #2

Ja także uważam (pisałem już o tym pod wywiadem z grxmrx), że jak będzie kasa to będą i deweloperzy, a tym samym nowy soft. W jaki sposób tę kasę im przekażemy to inna sprawa - ale inicjatywa AOTL bardzo fajna.

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2017-07-11 21:05 w odpowiedzi na komentarz #3

Ale amigowi programiści mogą też tworzyć w ramach relaksu umysłowego, jeśli tylko mają potrzebną wiedzę i umiejętności i jakieś stałe dobre źródło dochodu poza Amigą. No i jeśli mają chęć stworzenia potrzebnej dla Amigi aplikacji. Powinni popularyzować wiedzę na temat programowania Amigi, prezentować działające przykłady, to nie musi być tylko komercyjne działanie.

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: