Na blogu Adama Mierzwy przeczytacie chyba ostatnie już podsumowanie 2017 roku, tym razem tekst jest mocno publicystyczny i niestety nie nastraja optymizmem na kolejne lata: Nie widzę sensu dłużej zwodzić fanów - nie ma sił, chęci, zasobów na kończenie projektów; nie ma widoku na nowe. Nie ma nawet gwarancji że będzie kolejna partia AmigaOne X5000. Jest beznadziejnie. Rozwój sterowników do kart graficznych, Enhancera i porty gier od HunoPPC - to może okazać się za mało.
Dodano: 2017-12-31 17:46, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 5553
Blog Adama: publicystyczne podsumowanie 2017 roku
- Discord
-
Online: 8
AmiKit
IMPBot
juen
Laubzega
m...
radzik
spazma
SZAMAN
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole