Podczas imprezy RetroKomp w ostatni weekend w Gdańsku odbyła się dyskusja miłośnika Amigi, redaktora naczelnego Amigazynu, autora wielu książek i publikacji - Adama Zalepy z organizatorem imprezy JagNesFest, redaktorem naczelnym AtariFana, a przede wszystkim naczelnym atarowcem w Polsce - Piotrem Krużyckim, na temat Atari Falcon i Amigi 1200.
Dobra idę oglądać...


Duuużo większe możliwości no i amigowy system bezapelacyjnie lepszy. Co więcej, do końca lat 90-tych nie było lepszego OS w komputerach nie tylko domowych
No ale bądźmy sprawiedliwi - w Atari nie wsadzamy PPC to i do Amigi też nie wsadzajmy. Wszystkie pozostałe chwyty dozwolone.
Trudno nawet o tym dyskutować.