Mark Ritter rozwija swój program - menadżera plików dla AmigaOS o nazwie "Workbench Explorer". Najnowsza wersja 2.1 wprowadza m.in. automatycznie sprawdzanie aktualizacji programu, zastąpienie RAWBInfo, menu z opcjami centrowania okna z programem na blacie WB, zmiany w konfiguracji czcionek wykorzystywanych w oknie Explorera. Pełna listę (jest tego naprawdę sporo) nowości, poprawek i zmian oraz archiwum z programem znajdziecie w OS4Depot.
Dodano: 2018-11-04 09:45, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 4669
Workbench Explorer 2.1
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 11
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
Marek_B
Nightmare777
radzik
s...
ZeeWolf
- Discord
-
Online: 11
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
m...
MaaG^dA
Marek_B
Nightmare777
radzik
s...
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole