eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

czwartek, 14. listopada, 2019, 02:57

Dodano: 2019-04-30 12:02, Zamieścił: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 1769

A A A

Renegades Deluxe

Odtwarzaj wideo

Wayne Ashworth (autor grafiki do wciąż powstającej gry Scourge of the Underkind) udostępnił odświeżoną graficznie grę Renegades Deluxe (obraz ADF) oraz planuje wydanie wersji pudełkowej. Pomimo że gra jest darmowa, warto wesprzeć autora drobną kwotą za kawał solidnej pracy, szczegóły na stronie autora.

Autor: AmigaIsDead
zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Tym razem pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2019-11-15
AmigaIsDead
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2019-05-01 16:57

Gra jest napisana w AMOSie więc technicznie trochę kuleje. Graficznie to majstersztyk! SoU pewnie będzie powstawać jeszcze przez kilka lat... no szkoda że taki talent leży odłogiem. Talentów graficznych u nas dostatek, a co z koderami? phx (SolidGold i inne) tworzy gry z bratem, juen z kojotem, alpine9000 (Worthy) jest w pixelglass, pozostali to AMOS, wyróżnia się tylko Earok (BlitzBasic, Alar City i inne). Znajdzie się pewnie kilku innych, ale oni niczego jeszcze nie skończyli albo tworzą porty lub działają w solowych projektach. Tak to niestety wygląda, a niektórzy się jeszcze dziwią że czemu tak słabo u nas z nowymi grami.

Odpowiedz

Luzik
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2019-05-17 00:02 w odpowiedzi na komentarz #1

Twórca widać zapatrzony w "Alien" i "Chaos". Mam mieszane uczucia.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze